Blogs

Studentu dzīve - cik tā izmaksā? 2019-08-20

Pieteikšanās studijām lielākā vai mazākā mērā ir beigusies, un jau pavisam drīz Latvijas lielākās pilsētas būs pilnas ar studēt gribošiem jauniešiem. Studentu dzīve būtiski atšķiras no vidusskolas un tehnikuma laika, tāpēc ir lietas, kas tev būtu jāzina, ja šogad plāno uzsākt studijas kādā no Latvijas augstskolām. Kāda ir studentu dzīve un cik daudz tā var izmaksāt?

Ko dāvināt kāzās? 2019-07-15

Kāzas ir sevišķs notikums ne tikai jaunlaulātā pāra dzīvē, bet gan arī visu kāzu viesu vidū, jo laulības paredz samērā ilgu gatavošanās laiku. Protams, jaunajam pārim tas ir krietni ilgāks un sarežģītāks nekā pārējiem, taču arī viesu rūpes par gaidāmo dienu nav mazas - ir jādomā, ko vilkt mugurā, kā labāk un interesantāk apsveikt jauno pāri. Problēmas var sagādāt arī dāvanas gatavošana - ko labāk dāvināt, lai jaunais pāris būtu apmierināts? 

Jāņu ticējumi - kā piesaistīt naudu? 2019-06-18

Lai arī vairums Līgo svētku un Jāņu ticējumi ir par skaistumu, veselību un precībām, neizpaliek arī ticējumi par naudu un bagātības vairošanu. Mūsdienās naudai ir ļoti liela nozīme ikviena cilvēka dzīvē, jo bez tās cilvēki nespētu normāli izdzīvot, taču citam tā ir vairāk, citam - mazāk. Ko darīt, lai naudas būtu vairāk un lai tā neietu mazumā? Ievērojot pāris Jāņu ticējumus, varbūt Tev izdosies pievilināt naudu! Atceries, ka brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet arī dzīvē! Varbūt tieši Tu šogad piedzīvosi brīnumu! 

Kā plānot ģimenes budžetu? 2019-04-25

Piekritīsiet, ka ģimenes budžets ir viens no svarīgākajiem faktoriem mājas atmosfēras un noskaņojuma veidošanā, un ne vienmēr tas var izpausties pozitīvā ziņā. Nereti viens no biežākajiem strīda iemesliem ģimeņu vidū ir naudas trūkums, kas nebūt neizraisa patīkamu atmosfēru, taču, ievērojot pāris principus, budžetu iespējams saplānot bez liekām galvassāpēm.

Kā veidot attiecības ar darba kolēģiem? 2019-03-22

Ļoti svarīgi ir atrast kopīgu valodu ar darba kolēģiem, taču tas nepavisam var nebūt viegls uzdevums. Katram no mums ir cits redzējums uz pasauli, kura iemesla dēļ mūsu viedokļi par vienu un to pašu jomu var būt atšķirīgi. Kā atrast pieeju katrai personai? Tas ir jautājums, uz kuru mēģināsim rast atbildes.

Populārākās finanšu kļūdas 2019-02-22

Materiālā dzīves stabilitāte ir nepieciešama ikvienam cilvēkam, taču ne katrs var ar to lepoties. Neskatoties uz to, ka mēneša ienākumu apmērs varbūt reizēm ir pietiekams (pelnām stipri virs minimālās algas), mēs nespējam sagaidīt nākamo algas dienu, kas patiesībā ir nepareizas finanšu rīcības sekas. Kas ir šī nepareizā finanšu rīcība? Kā ar to tikt galā?

Ar kādiem mārketinga trikiem sastopamies ikdienā? 2019-01-17

Protams, dzīvot laika posmā, kurā nekā netrūkst (ja nu vienīgi naudas, jo cilvēkam nekad tās nebūs pietiekami), arī ir savi mīnusi - ļoti bieži mēs nemaz neaizdomājamies par iegādātās preces un/vai pakalpojuma lietderību vai nepieciešamību. Kāpēc? Atbilde ir vienkārša: tas ir mārketings, kas ir aktīva iedarbošanās uz pircēju un viņa zemapziņu, kas mums reizēm liek iegādāties preces, kuras pat nav mūsu iepirkumu sarakstā.

Svētku uzdrīkstēšanās - kā tērēt dāvanām lētāk? 2018-12-17

Ziemassvētki ir ģimenes kopā būšanas svētki, kad satiekas visi ģimenes locekļi, piedzīvojot kopā patīkamus mirkļus un sveicot viens otru ar iepriekš sarūpētām dāvanām. Bieži vien dāvanu sagatavošana sniedz dažādus sarežģījumus un liekas problēmas, sākot ar dāvanu idejām (ko vispār dāvināt) un beidzot ar pieejamo budžetu (ko vispār var atļauties).

Kāpēc iepirkties internetā? 2018-11-12

Mēs dzīvojam tehnoloģiju pārņemtā pasaulē, un dzīve bez interneta nekādā mērā vairs nav iedomājama. Internetā mēs varam iepirkties, apmaksāt rēķinus, aizņemties un saņemt ne tikai ātros, bet arī patēriņa kredītus, sazināties ar draugiem un radiem, skatīties filmas, spēlēt spēles...

Cik patiesībā izmaksā autovadītāja apliecība? 2018-10-19

Autovadītāja apliecība vairs nav tikai retajam. To mūsdienās iegūst gan dažāda vecuma grupu pārstāvji, gan dzimuma pārstāvji - kā vīrieši, tā arī sievietes. Visi, kas sasnieguši 18 gadus, tvīkst pēc auto vadīšanas tiesībām, jo tām ir daudz ieguvumu. Iekāp mašīnā un brauc tur, kur vēlies, taču tam visam ir liels mīnuss - autovadītāja apliecības iegūšana izmaksā daudz. Kā samazināt šos izdevumus?

Kā samazināt veselības izdevumus? 2018-08-30

Nav nekas neparasts, ka mūsdienās vizīte pie ārsta nemaksā dažus eiro, it īpaši, ja runājam par privātklīnikas apmeklēšanu. Valsts apmaksātu ārstu apmeklējums tiek piedāvāts par zemu cenu, bet reizēm uz valsts apmaksātu ārstēšanu vai vizīti var nākties gaidīt mēnešiem ilgi. Ja problēma būs steidzama, Tu noteikti nevēlēsies gaidīt, piemēram, pusgadu.

Četri lēti galamērķi, kurus apmeklēt augustā 2018-07-25

Nav nekāds noslēpums, ka vasara ir ceļojumu un atpūtas laiks. Tas ir laiks, kad visiem skolniekiem ir vasaras brīvlaiks, savukārt lielai daļai strādājošajiem - atvaļinājums. Un, protams, ikviens savu atvaļinājumu vēlas izbaudīt pilnībā, ceļojot vai atpūšoties kopā ar ģimeni, taču bieži vien šo vēlmi var ierobežot naudas līdzekļi. Ko darīt?

Push paziņojumi - jaunākie piedāvājumi tieši Tev 2018-07-24

Push paziņojumi - noderīgi ziņojumi par atlaidēm, bonusiem, dažādām akcijām un jauniem kredītu piedāvājumiem Tavā datorā, planšetdatorā vai mobilajā ierīcē, kas ir līdzīgi SMS un mobilajiem brīdinājumiem.

Visi nebanku aizdevēji 2018-06-12

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju Latvijā šobrīd ir reģistrētas vairāk kā 60 kapitālsabiedrības, kas var izsniegt nebanku kredītus. Apmēram puse no tām ir ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā pirmo kredītu saņemt bez komisijas maksas.

Ņem ātro kredītu un saņem picu bez maksas 2018-06-12

Agrāk, aizņemoties ātro kredītu, pat nelielu naudas summu, varēja saņemt picu bez maksas. Šādi laiki diemžēl ir beigušies, taču ir pieejams bezmaksas kredīts, ja aizņemas kredītu pirmo reizi. Bezmaksas kredīts nenozīmē, ka tas ir bez maksas, bet gan par kredīta izmantošanu netiek prasīta komisijas maksa.

Kāpēc nebanku kredīts 2018-06-12

Lielākoties ikviens no Latvijas iedzīvotājiem kaut reizi ir aizņēmies kādu no nebanku kredītiem (ātrajiem kredītiem). Par šo tēmu plašsaziņas līdzekļos ir izskanējuši dažādi viedokļi, kuri lielākoties ir diezgan negatīvi.

Ātro kredītu piedāvājums Lieldienām! 2018-06-12

Pavasaris parasti tiek uzskatīts par pārmaiņu laiku ne tikai dabā, kad viss mostas, bet arī mūsu katra ikdienā, un lai šīs pārmaiņas notiktu, parasti ir nepieciešami arī papildus finanšu līdzekļi. Tie var tikt tērēti gan ikdienas rēķinu apmaksai, gan sadzīviskiem sīkumiem, gan svētku galdam, kas iepriecinās ģimeni un draugus, gan ceļojumam, lai atgūtu spēkus pēc ziemas.

Vai kredīts var būt palīgs pavasara darbos? 2018-06-12

Lai dārza darbus padarītu vieglākus un ērtākus, ir nepieciešams iegādāties dažādus priekšmetus, palīglīdzekļus un košuma krūmus, ziedus, kas prasa ievērojamus ieguldījumus.

Kas ir kredīts internetā 2018-06-12

Kredīts internetā ir ērtākais un viennozīmīgi ātrākais veids, kā tikt pie papildus naudas līdzekļiem! Ja līdz šim neesi izmantojis ātro kredītu, izmanto kompāniju piedāvāto privilēģiju, pirmais kredīts internetā bez maksas!

Kredītlīnija pirmās 60 dienas bez procentiem 2018-06-12

Ferratum piedāvā Kredītlīniju internetā gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem līdz 2000 €. Kredītlimita aizdevumam pirmās 60 dienas bez procentiem. Tas nozīmē to, ka tādā gadījumā, ja atmaksāsi kredītlimita aizdevumu 60 dienu laikā, jāatdod tik, cik aizņēmies.