Salīdzini un izvēlies kādu no 5 aizdevējiem.


Reģistrējoties saņem visu lielāko online aizdevēju piedāvājumus. Vienkārši un bez papildu maksas. Līgumu noteikumi šeit.

Aizdevuma summa:
Mēneša maksājums no:
/ mēn.

Nepieciešama autorizācija

Jauns klients: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, lai redzētu labākos piedāvājumus un saglabātu atlases informāciju jebkurā ierīcē.

Reģistrēts klients: Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi un paroli.


Informācija par aizdevējiem

Bino.lv - SIA "Extra Credit"
Adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 80205030
E-pasts: info@bino.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 56%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 3000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 257.30 €, kopējā summa 3087.60 €, gada procentu likme APR 56%.
Viasms.lv - SIA "VIA SMS"
Adrese: Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045
Tālrunis: +371 67212412, +371 27212412
E-pasts: info@viasms.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.90%
Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 100 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 10.41 €, kopējā summa 124.91 €, gada procentu likme APR 53.90%.
Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese: Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013
Tālrunis: 8355, +371 67332317
E-pasts: info@sefinance.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 60%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.
Soso.lv - "SOSO"
Adrese: Lielā iela 9, Saldus, LV-3801
Tālrunis: -
E-pasts: info@soso.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 1 gadam
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā atmaksājamā summa 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.
Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: Ūnijas iela 8 k-6, Rīga, LV-1084
Tālrunis: +371 20140014
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 51.98%
Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 12.70 €, kopējā summa 761.80 €, gada procentu likme APR 19.86%.

Skatīt citus piedāvājumus

Pašlaik Latvijas tirgū 5 nebanku aizdevēji piedāvā pakalpojumu kredītlīnija. Individuāli tiek aprēķināts ikmēneša maksājums, izņem naudu, kad tas nepieciešams un maksā par izlietoto summu.
Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt piedāvājumu klāstā un palīdzēt izvēlēties: aizņemties kredītu vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlies aizņemties kredītu, palīdzēsim Tev izvēlēties atbalstošāko aizdevēju.
"Spasibo! Prosto super!
"Naudu pārskaitīja ātri - 15 minūtēs!
"Akceptēja ātri, un iedeva 300 bez maksas, malači!
"Ātrs serviss - viss ko man vajadzēja lielveikalā :)

 

 

Vai izvēlēties ātro kredītu?

  1. Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, tādējādi ātrie kredīti ir lielisks risinājums, ja līdz algas dienai palicis pavisam maz dienas. Galvenokārt ātrie kredīti piedāvā kredītus ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, taču pastāv iespēja, pagarināta atmaksas termiņu samaksājot kredīta pagarināšanas maksu. Dažas no ātro kredītu kompānijām piedāvā kredītus garākus atmaksas termiņus, pat līdz vairākiem gadiem. 
  2. Ātros kredītus iespējams saņemt nekur nedodoties, nav nepieciešama kredīta ķīla, nav nepieciešama izziņa no darbavietas, nav nepieciešams galvotājs. Ātros kredītus iespējams saņemt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. 
  3. Ātros kredītus internetā iespējams noformēt salīdzinoši ātri. Tas varētu būt īpaši izdevīgi, ja steidzami nepieciešama nauda kāda pirkuma veikšanai vai rēķina apmaksai, vai kādām citām vajadzībām, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātros kredītus internetā iespējams noformēt 15-30 minūšu laikā, galvenokārt tas atkarīgs no aizdevēja, aizdevēja spējas izskatīt kredīta pieteikumus.
  4. Ātro kredītu kompānijas piedāvā aizņemties nelielas naudas summas, tie ir kredīti līdz dažiem simtiem euro. Aizņemoties pirmo reizi, naudas summa ir ierobežota, taču pozitīvi ir tas, ka Latvijā vairākas ātro kredītu kompānijas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, tātad bez procentiem. Piesakoties pirmo reizi ātrajam kredītam internetā būs nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, norādot nepieciešamo informāciju un apmaksāt kredīta aktivizācijas maksu no sava bankas konta. Lai gan tas nav sarežģīts process, laika ziņā tas aizņems vairāk laika nekā piesakoties atkārtoti. Ja piesakies atkārtoti, tad ātro kredītu saņemsi dažu minūšu laikā.
  5. Ātro kredītu kompānijas piedāvā kredītlīniju, t.i. piesakies naudai tagad, bet saņem un izmanto, kad tas nepieciešams. tas ir līdzīgi, kā saņemt bankā naudas karti ar kredītlīmitu. Ņemot katru nākošo summu individuāli tiek aprēķināts ikmēneša maksājums, kas sastāda atmaksas minimālo summu.
  6. Ātrie kredīti internetā ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un kuriem ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi. Personām ar negatīvu kredītvēsturi ātrie kredīti parasti nav pieejami, taču katru aizņēmēju aizdevējs vērtē atsevišķi.
  7. Ātrie kredīti internetā ir pieejami arī ārpus darba laika, kā arī brīvdienās, kad citi aizdevēji nestrādā. Var teikt, ka ātrie kredīti ir pieejami jebkurā brīdī, ja vien ir nepieciešams aizņemties naudu.

Aizņemies atbildīgi

  1. Kā trūkumu ātrajiem kredītiem varētu minēt salīdzinoši augstās procentu likmes. Šī iemesla pēc esam ieviesuši aizdevēju salīdzināšanas iespēju pēc GPL (gada procentu likme- ietver kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot procentus un citas summas, kas jāmaksā par kredītu) un mēneša procentu likme, lai varētu objektīvāk izvērtēt, cik izdevīgs ir ātrais kredīts.
  2. Svarīgi! Pat maza kredīta summas neveikšana, iespējams, var radīt nopietnas problēmas un ietekmēt kredītvēsturi, apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Saistību neizpildes gadījumā aizdevējs var uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām. 
  3. Ātrie kredīti par kavētu maksājumu pieprasa maksāt sodu sākot no 0.75% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Daži aizdevēji papildus kavējuma maksai pieprasa naudu par atgādinājuma vēstuli.

Izvēlies ātru un drošu servisu, kā aizņemties pie nebanku aizdevējiem!

Atraiscredits.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju. Atraiscredits.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.
E-pasts: info@atraiscredits.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.