Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir AtraisCredits.lv un kāda saistība ar ātrajiem kredītiem, ātro kredītu kompānijām?
AtraisCredits.lv sniedz informāciju par kredītu pakalpojumiem, piedāvājot kredītu kompāniju pakalpojumu salīdzināšanu, kas ir pieejama bez maksas. AtraisCredits.lv neizsniedz kredītus. Šī mājas lapa ir radīta, lai palīdzētu Tev izvēlēties izdevīgāko un labāko kredītu kompāniju.


Kas ir ātrais kredīts internetā?
Ātrais kredīts internetā ir veids kā ātri aizņemties naudu un to saņemt savā bankas kontā. Internetā iespējams aizņemties līdz 3000 euro. Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešamas izziņas vai kādi citi dokumenti.


Kas ir bezmaksas kredīts?
Ja aizņemies pirmo reizi, tad vari saņemt pirmo kredītu bez maksas, bez procentiem. Tātad nauda būs jāatmaksā tieši tik cik aizņēmies. Bezmaksas kredītu nepiedāvā visas ātro kredītu kompānijas, to aizdevuma summas ir ierobežotas. Ātro kredītu kompānijas piedāvā bezmaksas kredītus ar dažādiem atmaksas termiņiem.


Kas nepieciešams, lai pieteiktos ātrajam kredītam?
Dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs bankas konts un mobilais tālrunis un nedaudz laika.


Kādas ir izmaksas aizņemoties kredītu?
Veicot reģistrāciju aizdevēja mājas lapā, tiek prasīta aktivizācijas maksa, kas parasti ir neliela naudas summa. Veicot šo apmaksu Tu piekrīti aizdevēja nosacījumiem un aizdevējs uzzina Tavu bankas kontu, uz kuru pārskaitīt naudu. Ja nevari atmaksāt ātro kredītu laikā, iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu, samaksājot pagarināšanas maksu. Atlikušo kredīta summa plus procenti būs jāmaksā pagarinātā termiņa beigās.


Kas ir gada procentu likme?
Kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot maksu par līguma parakstīšanu, kredīta procentus un citus ar kredītu saistītos izdevumus, ko izsaka procentos.


Kad saņemšu atbildi par ātro kredītu?
Ātro kredītu kompānijas atbildi sniedz 10-30 minūšu laikā. Ja atbildi neesi saņēmis, sazinies ar aizdevēju personīgi.


Kāpēc var atteikt ātro kredītu?
Ja esi parādnieku sarakstos, ja nav maksāti iepriekšējie kredīti, ja ir kavēts kredīta maksājumus, ja reģistrējoties norādīti nepareizi dati, tad šie ir iemesli, kāpēc var atteikt kredītu.


Atbildīga aizņemšanās.
Pirms aizņemies kredītu, apdomā, vai tas ir nepieciešams. AtraisCredits.lv iesaka neaizņemties kredītu, lai atmaksātu citu kredīta maksājumu. Aizņemies tikai gadījumos, ja nauda tiešām Tev ir nepieciešama un skaidri zini, ka varēsi atmaksāt kredītu laikā. Ja kredītu neatmaksāsi, Tev var rasties problēmas ar jaunu kredīta saņemšanu, kā arī būs sabojāta kredītvēsture. Kredītiestādes var arī piemērot arī soda procentus, kā arī uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām, ja kredītu neatmaksāsi norādītajā termiņā.