Kontakti

Esam izveidojuši mājas lapu Tev, lai nodrošinātu ar padomiem, svarīgāko informāciju un lai Tu varētu pieņemt pareizāko lēmumu, kas atbilst tieši Tavām prasībām. Mājas lapā sniegtā informācija palīdzēs Tev izvēlēties labāko aizdevēju.

Pašlaik Latvijas tirgū darbojas dažādas aizdevēju kompānijas, kas piedāvā aizņemties naudu internetā ātri, 10-30 minūšu laikā. Vairāki aizdevēji piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez maksas, kā arī cita veida akcijas. Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un palīdzēt Tev izvēlēties: vai aizņemties kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja Tava izvēle "krīt" uz ātro kredītu, tad mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbilstošāko aizdevēju internetā.

Mēs piedāvājam Tev noskaidrot kā pieteikties aizdevumam un pēc kādiem kritērijiem tos izsniedz, kā arī salīdzināt aizdevējus pēc sekojošiem kritērijiem:

  • pirmais kredīts bez maksas;
  • gada procentu likme;
  • mēneša procenta likme;
  • kredīta pagarināšanas likme;
  • kredīta saņemšanas laiks;
  • aizņēmēja vecums;
  • minimālā un maksimālā kredīta summa.

Šo portālu esam veidojuši tā, lai tas būtu noderīgs ikvienam, kas vēlas aizņemties naudu internetā un vēlas noskaidrot, vai izvēlētais aizdevējs ir izdevīgākais, kā arī personām, kurām nav zināšanu ātro kredītu jomā.

Mēs neatbalstam kādu konkrētu produktu vai kādu reklāmu mājas lapā, vai arī kādu noteiktu zīmolu. Visa piedāvāta informācija ir paredzēta tikai un vienīgi, lai Tu varētu veiktu pareizo izvēli kredītu jomā. Mēs ceram, ka palīdzēsim Tev izvēlēties izdevīgāko aizdevēju, taupot Tavu laiku un enerģiju, informāciju vairs nevajadzēs meklēt neskaitāmās mājas lapās, jo visa nepieciešamā informācija ir pieejama vienā mājas lapā www.atraiscredits.lv. Ja Tev ir kādi jautājumi, lūdzu, izmanto mūsu kontaktu sadaļu.

PS: AtraisCredits.lv nesniedz kreditēšanas pakalpojumus, visi produkti, uzņēmumu nosaukumi ir preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes to īpašniekiem. Visas tiesības aizsargātas.

AtraisCredits.lv nesniedz kreditēšanas pakalpojumus, bet salīdzina aizdevējus internetā.