Auto kredīts vai auto līzings

Informācija par aizdevējiem

Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 8355
E-pasts: info@sefinance.lv
Max GPL: 29%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 3000 € uz 24 mēnešiem, mēneša maksājums 151.21 €, kopējā summa 3629.04 €, gada procentu likme APR 20.73%.
Mogolizings.lv - AS "Mogo"
Adrese: Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 66900900
E-pasts: info@mogo.lv
Max GPL: 90%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: 3500 € uz 2 gadiem, mēneša maksājums 227.33 €, kopējā summa 5455.98 €, gada procentu likme APR 36%, komisija 1955.98 €.

Internets ļauj cilvēkiem vienkāršā un drošā veidā tikt pie izdevīgiem auto aizdevumiem. Vairāki aizdevēji piedāvā auto kredītu.

Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt piedāvājumu klāstā un palīdzēt izvēlēties: vai aizņemties kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlies aizņemties auto kredītu internetā, mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbalstošāko aizdevēju.

Auto kredīts vai auto līzings

Auto kredīts un auto līzings ir iespēja iegādāties auto, galvenokārt bez pirmās iemaksas, aizņemoties naudu no kredīta kompānijas. Izmantojot auto kredītu pircējs var iegādāties auto un norēķināties vēlāk, maksājot pa mēnešiem, tādējādi kredīts pircējam nodrošina iespēju iegādāties kvalitatīvāku un jaunāku auto. Latvijā ir vairākas kredītu kompānijas, kas aizdod naudu auto iegādei neprasot pretim auto ķīlu, taču atšķirīgas ir to aizdevuma summas.

Otrs variants auto kredītam ir tad, kad tās īpašnieks ieķīlājot savu auto, saņemt pretim naudu, un turpināt ar to braukt. Parasti auto kredīts pret ķīlu tiek izsniegts 70-90% no auto tirgus vērtības.

Pēc Latvijas auto kredītu tirgus izpētes, esam atlasījuši auto kredītu un līzingu kompānijas, kas izsniedz aizdevumus auto iegādei, vai pret to ķīlu.

Kas ir auto līzings?

Lai saprastu, kas ir auto līzings un tā atšķirību no auto kredīta, būtu jāsaprot līzinga atšķirības, kas ir finanšu un kas ir operatīvais līzings. Finanšu auto līzings ir līzinga veids, kur līzinga ņēmējs veic ikmēneša maksājumus, rezultātā izmaksājot līzingu, iegūst auto savā īpašumā. Operatīvais auto līzings ir auto noma ilgtermiņā, ar pirmtiesīgu iespēju operatīvā līzinga ņēmējam iegādāties auto par atlikušo vērtību, operatīvā līzinga beigās. Gan finanšu, gan operatīvā auto līzinga īpašnieks ir aizdevēju kompānija, līzinga ņēmējs ir auto turētājs.

Aizņemies atbildīgi

Ja iegādājies auto kredītā vai ieķīlā savu auto un pretim saņem naudu, veic kredīta maksājumus norādītajā termiņā, jo kredīta summas neatmaksāšana vai neveikšana laikā, var radīt nopietnas problēmas, var ietekmēt Tavu kredītvēsturi, kā arī apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Aizdevējs saistību neizpildes gadījumā var uzsākt parāda piedziņas procesu, nodot prasījuma tiesības trešajām personām. Tāpēc rūpīgi izvērtē, vai nepieciešams aizņemties auto kredītu. Ja aizņemies, tad aizņemies atbildīgi!