Salīdzini un izvēlies kādu no :lender aizdevējiem.

Reģistrējoties saņem visu lielāko online aizdevēju piedāvājumus. Vienkārši un bez papildu maksas. Līgumu noteikumi šeit.

Aizdevuma summa:
Mēneša maksājums no: € / mēn.

Nepieciešama autorizācija

Jauns klients: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, lai redzētu labākos piedāvājumus un saglabātu atlases informāciju jebkurā ierīcē.

Reģistrēts klients: Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi un paroli.

Piekrītu personīgo datu apstrādei un apstiprinu ievadīto datu patiesumu

Droši un bez maksas

Aizmirsi savu paroli?

Informācija par aizdevējiem

Finea.lv - SIA Finanza

Adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija

Tālrunis: +371 80205114

E-pasts: info@finea.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 47.30%

Termiņš: 3 mēn. - 5 gadi

Aizņemoties 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 50.68 €, kopējā summa 608.15 €, gada procentu likme APR 43.56%.

Soso.lv - SOSO

Adrese: Lielā iela 9, Saldus, LV-3801

Tālrunis: +371 23371842

E-pasts: info@soso.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%

Termiņš: 3 mēn. - 10 gadi

Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā atmaksājamā summa 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.

Latkredits.lv - SIA LK Capital

Adrese: Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013

Tālrunis: +371 29027027

E-pasts: info@latkredits.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 60%

Termiņš: 3 mēn. - 10 gadi

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Sefinance.lv - SIA Sefinance

Adrese: Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013

Tālrunis: 8355, +371 67332317

E-pasts: info@sefinance.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 60%

Termiņš: 3 mēn. - 10 gadi

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Incredit.lv - SIA InCREDIT GROUP

Adrese: Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012

Tālrunis: +371 67199100

E-pasts: info@incredit.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.27%

Termiņš: 3 mēn. - 7 gadi

Aizņemoties 15000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 403.67 €, kopējā summa 24220.27 €, gada procentu likme APR 22.66%.

Altero.lv - SIA Altero

Adrese: Mūkusalas iela 42-A, Rīga, LV-1004

Tālrunis: +371 26583144

E-pasts: info@altero.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 40%

Termiņš: 3 mēn. - 10 gadi

Kredīts 25000 € uz 12 mēnešiem, komisijas maksa 792.36 €, kopējā summa 25792.36 €, gada procentu likme APR 17.83%

Internets ļauj cilvēkiem vienkāršā un drošā veidā tikt pie izdevīgiem auto aizdevumiem. Vairāki aizdevēji piedāvā auto kredītu.
Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt piedāvājumu klāstā un palīdzēt izvēlēties: vai aizņemties kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlies aizņemties auto kredītu internetā, mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbalstošāko aizdevēju.

Auto kredīts vai auto līzings

Auto kredīts un auto līzings ir iespēja iegādāties auto, galvenokārt bez pirmās iemaksas, aizņemoties naudu no kredīta kompānijas. Izmantojot auto kredītu pircējs var iegādāties auto un norēķināties vēlāk, maksājot pa mēnešiem, tādējādi kredīts pircējam nodrošina iespēju iegādāties kvalitatīvāku un jaunāku auto. Latvijā ir vairākas kredītu kompānijas, kas aizdod naudu auto iegādei neprasot pretim auto ķīlu, taču atšķirīgas ir to aizdevuma summas.

Otrs variants auto kredītam ir tad, kad tās īpašnieks ieķīlājot savu auto, saņemt pretim naudu, un turpināt ar to braukt. Parasti auto kredīts pret ķīlu tiek izsniegts 70-90% no auto tirgus vērtības.

Pēc Latvijas auto kredītu tirgus izpētes, esam atlasījuši auto kredītu un līzingu kompānijas, kas izsniedz aizdevumus auto iegādei, vai pret to ķīlu.

Kas ir auto līzings?

Lai saprastu, kas ir auto līzings un tā atšķirību no auto kredīta, būtu jāsaprot līzinga atšķirības, kas ir finanšu un kas ir operatīvais līzings. Finanšu auto līzings ir līzinga veids, kur līzinga ņēmējs veic ikmēneša maksājumus, rezultātā izmaksājot līzingu, iegūst auto savā īpašumā. Operatīvais auto līzings ir auto noma ilgtermiņā, ar pirmtiesīgu iespēju operatīvā līzinga ņēmējam iegādāties auto par atlikušo vērtību, operatīvā līzinga beigās. Gan finanšu, gan operatīvā auto līzinga īpašnieks ir aizdevēju kompānija, līzinga ņēmējs ir auto turētājs.

Aizņemies atbildīgi

Ja iegādājies auto kredītā vai ieķīlā savu auto un pretim saņem naudu, veic kredīta maksājumus norādītajā termiņā, jo kredīta summas neatmaksāšana vai neveikšana laikā, var radīt nopietnas problēmas, var ietekmēt Tavu kredītvēsturi, kā arī apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Aizdevējs saistību neizpildes gadījumā var uzsākt parāda piedziņas procesu, nodot prasījuma tiesības trešajām personām. Tāpēc rūpīgi izvērtē, vai nepieciešams aizņemties auto kredītu. Ja aizņemies, tad aizņemies atbildīgi!

Papildus saistītās maksas (Additional Associated Fees)

Daudzi vai visi piedāvātie produkti ir mūsu partneri, no kuriem mēs varam saņet kompensācijas. Tas var ietekmēt piedāvājumu izkārtojumu, un vai produkts tiek iekļauts salīdzināšanā. Tomēr tas neietekmē mūsu reitingus.

Aizdevuma līgumos papildus acīmredzamām izmaksām, piemēram, procentiem un atmaksas maksājumiem, var būt arī slēptās izmaksas, kas galu galā var padarīt aizdevumu dārgāku, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Šīs slēptās izmaksas ne vienmēr ir uzreiz pamanāmas un var izpausties dažādos veidos.

Viena no visbiežāk sastopamajām slēptajām izmaksām ir apstrādes maksa. Dažas kredītiestādes iekasē maksu par kredīta pieteikuma izskatīšanu, kas tiek pieskaitīta aizdevuma summai un procentiem. Lai gan šī prakse daudzās valstīs tiek kritizēta un dažkārt ir ierobežota ar likumu, tomēr ir svarīgi to ņemt vērā, ņemot kredītu.

Apdrošināšanas prēmijas, īpaši attiecībā uz atlikušo parādu apdrošināšanu, arī ir jautājums, kas bieži tiek ignorēts. Šīs apdrošināšanas ir paredzētas, lai aizsargātu aizņēmēju un aizdevēju, ja aizņēmējs nevar apkalpot aizdevumu noteiktu iemeslu dēļ, piemēram, slimības vai bezdarba dēļ. Tomēr šādas apdrošināšanas izmaksas var būt augstas un var ievērojami palielināt kredīta izmaksas.

Ja aizņēmējs vēlas atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, var tikt piemērotas soda naudas par atmaksu pirms termiņa. Šīs maksas ir paredzētas, lai kompensētu aizdevēju zaudētos procentu ienākumus.

Turklāt, var tikt piemērotas īpašas atmaksas izmaksas. Lai gan daži aizdevuma līgumi piedāvā iespēju veikt īpašu atmaksu bez papildu maksas, citi aizdevēji par to var iekasēt maksu.

Kredīta kopējās izmaksas var ietekmēt arī mainīgo procentu kredītu procentu likmes koriģēšana. Ja atsauces procentu likme palielinās, palielinās arī kredīta izmaksas.

Tāpēc aizņēmējiem ir būtiski rūpīgi izpētīt visus aizdevuma līguma aspektus, ņemot vērā, ne tikai nominālo procentu likmi, bet arī jebkādas papildu maksas un izmaksas, lai iegūtu reālu priekšstatu par aizdevuma kopējām izmaksām.

Atraiscredits.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju. Atraiscredits.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.

E-pasts: info@atraiscredits.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.