Salīdzini un izvēlies kādu no 3 aizdevējiem.


Reģistrējoties saņem visu lielāko online aizdevēju piedāvājumus. Vienkārši un bez papildu maksas. Līgumu noteikumi šeit.

Aizdevuma summa:
Mēneša maksājums no:
/ mēn.

Nepieciešama autorizācija

Jauns klients: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, lai redzētu labākos piedāvājumus un saglabātu atlases informāciju jebkurā ierīcē.

Reģistrēts klients: Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi un paroli.


Informācija par aizdevējiem

Bino.lv - SIA "Extra Credit"
Adrese: Skanstes iela 52, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 80205030
E-pasts: info@bino.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 56%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 7 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 3000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 257.30 €, kopējā summa 3087.60 €, gada procentu likme APR 56%.
Viasms.lv - SIA "VIA SMS"
Adrese: Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045
Tālrunis: +371 67212412, +371 27212412
E-pasts: info@viasms.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.90%
Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 100 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 10.41 €, kopējā summa 124.91 €, gada procentu likme APR 53.90%.
Soso.lv - "SOSO"
Adrese: Lielā iela 9, Saldus, LV-3801
Tālrunis: -
E-pasts: info@soso.lv
Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%
Kredīta termiņš: no 3 mēnešiem līdz 1 gadam
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā atmaksājamā summa 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.
Internets ļauj cilvēkiem vienkāršā un drošā veidā tikt pie izdevīgiem naudas aizdevumiem. Vairāki aizdevēji piedāvā bezprocentu kredītu, ja aizņemies pirmo reizi. Aizņemieties ar pilnu atbildības sajūtu.
Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt piedāvājumu klāstā un palīdzēt izvēlēties: vai aizņemties kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlies aizņemties kredītu internetā, mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbalstošāko aizdevēju.
"Kredits24 Prosto super!
"MyCredy Ļoti laba kompānija, Paldies!
"Spasibo! Prosto super!
"Naudu pārskaitīja ātri - 15 minūtēs!
"Akceptēja ātri, un iedeva 300 bez maksas, malači!
"ideāli! laipni! ātri!
"Ātrs serviss - viss ko man vajadzēja lielveikalā :)

 

Kāpēc izvēlēties bezprocentu kredītus?

  1. Bezprocentu kredīti ne vienmēr ir īstermiņa kredīti, tādējādi bezprocentu kredīti var būt lielisks risinājums, ja steidzami nepieciešama nauda. Galvenokārt bezprocentu kredīti piedāvā kredītus ar atmaksas termiņu no 10 dienām līdz pat 30 dienām. Noteikti pastāv iespēja pagarināt atmaksas termiņu, sazinoties ar aizdevēju. Dažas no bezprocentu kredītu kompānijām piedāvā kredītus un garākus atmaksas termiņus. 
  2. Bezprocentu kredītus iespējams saņemt nekur nedodoties, nav nepieciešama kredīta ķīla, nav nepieciešama izziņa no darbavietas, nav nepieciešams galvotājs. Bezprocentu kredītus iespējams saņemt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. 
  3. Bezprocentu kredītus internetā iespējams noformēt salīdzinoši ātri. Tas varētu būt īpaši izdevīgi, ja steidzami nepieciešama nauda kāda pirkuma veikšanai vai rēķina apmaksai, vai kādām citām vajadzībām, kad steidzami nepieciešama nauda. Bezprocentu kredītus internetā iespējams noformēt 10-30 minūšu laikā, galvenokārt tas atkarīgs no aizdevēja, aizdevēja spējas izskatīt kredīta pieteikumus.
  4. Bezprocentu kredītu kompānijas piedāvā aizņemties nelielas naudas summas, tie ir kredīti līdz dažiem simtiem euro. Aizņemoties pirmo reizi, naudas summa ir ierobežota. Piesakoties pirmo reizi bezprocentu kredītam internetā būs nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, norādot nepieciešamo informāciju un apmaksāt kredīta aktivizācijas maksu no sava bankas konta. Lai gan tas nav sarežģīts process, laika ziņā tas aizņems vairāk laika nekā piesakoties atkārtoti. Ja piesakies atkārtoti, tad ātro kredītu saņemsi dažu minūšu laikā.
  5. Bezprocentu kredīti internetā ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu un kuriem ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi. Personām ar negatīvu kredītvēsturi bezprocentu kredīti parasti nav pieejami, taču katru aizņēmēju aizdevējs vērtē atsevišķi.
  6. Bezprocentu kredīti internetā ir pieejami arī ārpus ikdienas darba laika, kā arī brīvdienās, kad citi aizdevēji nestrādā. Var teikt, ka bezprocentu​ kredīti ir pieejami jebkurā brīdī, ja vien ir nepieciešams aizņemties naudu.

Aizņemies atbildīgi

  1. Kā trūkumu bezprocentu kredītiem varētu minēt salīdzinoši augstās procentu likmes, ja kredīta termiņu pagarina. Šī iemesla pēc esam ieviesuši aizdevēju salīdzināšanas iespēju pēc GPL (gada procentu likme- ietver kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot procentus un citas summas, kas jāmaksā par kredītu) un mēneša procentu likme, lai varētu objektīvāk izvērtēt, cik izdevīgs ir ātrais kredīts.
  2. Svarīgi! Pat maza kredīta summas neveikšana, iespējams, var radīt nopietnas problēmas un ietekmēt kredītvēsturi, apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Saistību neizpildes gadījumā aizdevējs var uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām. 
  3. Ātrie kredīti par kavētu maksājumu pieprasa maksāt sodu sākot no 0.35% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Daži aizdevēji papildus kavējuma maksai pieprasa naudu par atgādinājuma vēstuli. 

Atraiscredits.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju. Atraiscredits.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.
E-pasts: info@atraiscredits.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.