Salīdzini un izvēlies kādu no :lender aizdevējiem.

Reģistrējoties saņem visu lielāko online aizdevēju piedāvājumus. Vienkārši un bez papildu maksas. Līgumu noteikumi šeit.

Aizdevuma summa:
Mēneša maksājums no: € / mēn.

Nepieciešama autorizācija

Jauns klients: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli, lai redzētu labākos piedāvājumus un saglabātu atlases informāciju jebkurā ierīcē.

Reģistrēts klients: Ievadiet reģistrēto e-pasta adresi un paroli.

Piekrītu personīgo datu apstrādei un apstiprinu ievadīto datu patiesumu

Droši un bez maksas

Aizmirsi savu paroli?

Informācija par aizdevējiem

Viasms.lv - SIA VIA SMS

Adrese: Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045

Tālrunis: +371 67212412, +371 27212412

E-pasts: info@viasms.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.90%

Termiņš: 62 dienas - 10 gadi

Aizņemoties 100 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 10.41 €, kopējā summa 124.91 €, gada procentu likme APR 53.90%.

Sefinance.lv - SIA Sefinance

Adrese: Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013

Tālrunis: 8355, +371 67332317

E-pasts: info@sefinance.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 60%

Termiņš: 3 mēn. - 10 gadi

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Vizia.lv - SIA ViziaFinance

Adrese: Skanstes iela 50a, Rīga, LV-1013

Tālrunis: +371 67600777

E-pasts: info@vizia.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 54.20%

Termiņš: 6 mēn. - 5 gadi

Aizdevums 1000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 104.56 €, kopējā summa 1254.72 €, gada procentu likme APR 54.20%.

Ondo.lv - AS 4finance

Adrese: Lielirbes iela 17a-46, Rīga, LV-1046

Tālrunis: +371 24009999

E-pasts: info@ondo.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.76%

Termiņš: 62 dienas - 1 gads

Aizņemoties 300 € uz 12 mēnešiem, komisija 75.84 €, kopējā atmaksājamā summa 375.84 €, gada procentu likme APR 53.76%.

Banknote.lv - AS DelfinGroup

Adrese: Skanstes iela 50a, Rīga, LV-1013

Tālrunis: +371 66116688

E-pasts: info@banknote.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 54.20%

Termiņš: 3 mēn. - 5 gadi

Aizņemoties 1000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 104.56 €, kopējā summa 1254.72 €, gada procentu likme APR 54.20%.

Incredit.lv - SIA InCREDIT GROUP

Adrese: Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012

Tālrunis: +371 67199100

E-pasts: info@incredit.lv

Maksimālā gada procentu likme (APR): 53.27%

Termiņš: 3 mēn. - 7 gadi

Aizņemoties 15000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 403.67 €, kopējā summa 24220.27 €, gada procentu likme APR 22.66%.

Internets ļauj cilvēkiem vienkāršā un drošā veidā tikt pie izdevīgiem naudas aizdevumiem. Vairāki aizdevēji piedāvā bezprocentu kredītu, ja aizņemies pirmo reizi. Aizņemieties ar pilnu atbildības sajūtu.
Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev neapjukt piedāvājumu klāstā un palīdzēt izvēlēties: vai aizņemties kredītu, vai tomēr iztikt bez tā. Ja izvēlies aizņemties kredītu internetā, mēs palīdzēsim Tev izvēlēties atbalstošāko aizdevēju.
 
"Kredits24 Prosto super!
"MyCredy Ļoti laba kompānija, Paldies!
"Spasibo! Prosto super!
"Naudu pārskaitīja ātri - 15 minūtēs!
"Akceptēja ātri, un iedeva 300 bez maksas, malači!
"ideāli! laipni! ātri!
"Ātrs serviss - viss ko man vajadzēja lielveikalā :)

Kāpēc izvēlēties bezprocentu kredītus?

  1. Bezprocentu kredīti ne vienmēr ir īstermiņa kredīti, tādējādi bezprocentu kredīti var būt lielisks risinājums, ja steidzami nepieciešama nauda. Galvenokārt bezprocentu kredīti piedāvā kredītus ar atmaksas termiņu no 10 dienām līdz pat 30 dienām. Noteikti pastāv iespēja pagarināt atmaksas termiņu, sazinoties ar aizdevēju. Dažas no bezprocentu kredītu kompānijām piedāvā kredītus un garākus atmaksas termiņus. 
  2. Bezprocentu kredītus iespējams saņemt nekur nedodoties, nav nepieciešama kredīta ķīla, nav nepieciešama izziņa no darbavietas, nav nepieciešams galvotājs. Bezprocentu kredītus iespējams saņemt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. 
  3. Bezprocentu kredītus internetā iespējams noformēt salīdzinoši ātri. Tas varētu būt īpaši izdevīgi, ja steidzami nepieciešama nauda kāda pirkuma veikšanai vai rēķina apmaksai, vai kādām citām vajadzībām, kad steidzami nepieciešama nauda. Bezprocentu kredītus internetā iespējams noformēt 10-30 minūšu laikā, galvenokārt tas atkarīgs no aizdevēja, aizdevēja spējas izskatīt kredīta pieteikumus.
  4. Bezprocentu kredītu kompānijas piedāvā aizņemties nelielas naudas summas, tie ir kredīti līdz dažiem simtiem euro. Aizņemoties pirmo reizi, naudas summa ir ierobežota. Piesakoties pirmo reizi bezprocentu kredītam internetā būs nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, norādot nepieciešamo informāciju un apmaksāt kredīta aktivizācijas maksu no sava bankas konta. Lai gan tas nav sarežģīts process, laika ziņā tas aizņems vairāk laika nekā piesakoties atkārtoti. Ja piesakies atkārtoti, tad ātro kredītu saņemsi dažu minūšu laikā.
  5. Bezprocentu kredīti internetā ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu un kuriem ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi. Personām ar negatīvu kredītvēsturi bezprocentu kredīti parasti nav pieejami, taču katru aizņēmēju aizdevējs vērtē atsevišķi.
  6. Bezprocentu kredīti internetā ir pieejami arī ārpus ikdienas darba laika, kā arī brīvdienās, kad citi aizdevēji nestrādā. Var teikt, ka bezprocentu​ kredīti ir pieejami jebkurā brīdī, ja vien ir nepieciešams aizņemties naudu.

Aizņemies atbildīgi

  1. Kā trūkumu bezprocentu kredītiem varētu minēt salīdzinoši augstās procentu likmes, ja kredīta termiņu pagarina. Šī iemesla pēc esam ieviesuši aizdevēju salīdzināšanas iespēju pēc GPL (gada procentu likme- ietver kredīta kopējās izmaksas, ieskaitot procentus un citas summas, kas jāmaksā par kredītu) un mēneša procentu likme, lai varētu objektīvāk izvērtēt, cik izdevīgs ir ātrais kredīts.
  2. Svarīgi! Pat maza kredīta summas neveikšana, iespējams, var radīt nopietnas problēmas un ietekmēt kredītvēsturi, apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Saistību neizpildes gadījumā aizdevējs var uzsākt parāda piedziņas procesu vai nodot prasījuma tiesības trešajām personām. 
  3. Ātrie kredīti par kavētu maksājumu pieprasa maksāt sodu sākot no 0.35% līdz 1% apmērā no kopējās kavēto maksājumu summas par katru kavējuma dienu. Daži aizdevēji papildus kavējuma maksai pieprasa naudu par atgādinājuma vēstuli. 

Papildus saistītās maksas (Additional Associated Fees)

Daudzi vai visi piedāvātie produkti ir mūsu partneri, no kuriem mēs varam saņet kompensācijas. Tas var ietekmēt piedāvājumu izkārtojumu, un vai produkts tiek iekļauts salīdzināšanā. Tomēr tas neietekmē mūsu reitingus.

Aizdevuma līgumos papildus acīmredzamām izmaksām, piemēram, procentiem un atmaksas maksājumiem, var būt arī slēptās izmaksas, kas galu galā var padarīt aizdevumu dārgāku, nekā šķiet pirmajā acu uzmetienā. Šīs slēptās izmaksas ne vienmēr ir uzreiz pamanāmas un var izpausties dažādos veidos.

Viena no visbiežāk sastopamajām slēptajām izmaksām ir apstrādes maksa. Dažas kredītiestādes iekasē maksu par kredīta pieteikuma izskatīšanu, kas tiek pieskaitīta aizdevuma summai un procentiem. Lai gan šī prakse daudzās valstīs tiek kritizēta un dažkārt ir ierobežota ar likumu, tomēr ir svarīgi to ņemt vērā, ņemot kredītu.

Apdrošināšanas prēmijas, īpaši attiecībā uz atlikušo parādu apdrošināšanu, arī ir jautājums, kas bieži tiek ignorēts. Šīs apdrošināšanas ir paredzētas, lai aizsargātu aizņēmēju un aizdevēju, ja aizņēmējs nevar apkalpot aizdevumu noteiktu iemeslu dēļ, piemēram, slimības vai bezdarba dēļ. Tomēr šādas apdrošināšanas izmaksas var būt augstas un var ievērojami palielināt kredīta izmaksas.

Ja aizņēmējs vēlas atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, var tikt piemērotas soda naudas par atmaksu pirms termiņa. Šīs maksas ir paredzētas, lai kompensētu aizdevēju zaudētos procentu ienākumus.

Turklāt, var tikt piemērotas īpašas atmaksas izmaksas. Lai gan daži aizdevuma līgumi piedāvā iespēju veikt īpašu atmaksu bez papildu maksas, citi aizdevēji par to var iekasēt maksu.

Kredīta kopējās izmaksas var ietekmēt arī mainīgo procentu kredītu procentu likmes koriģēšana. Ja atsauces procentu likme palielinās, palielinās arī kredīta izmaksas.

Tāpēc aizņēmējiem ir būtiski rūpīgi izpētīt visus aizdevuma līguma aspektus, ņemot vērā, ne tikai nominālo procentu likmi, bet arī jebkādas papildu maksas un izmaksas, lai iegūtu reālu priekšstatu par aizdevuma kopējām izmaksām.

Atraiscredits.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bez maksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju. Atraiscredits.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē salīdzinātajiem aizdevējiem ir speciāla atļauja (licence) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšanai.

E-pasts: info@atraiscredits.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 10 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.