Incredit.lv: Viegli pieejami naudas aizdevumi 

Incredit piedāvā operatīvu un ērtu naudas aizdevumu pieeju, kurā ir vajadzīgi tikai interneta pieslēgums un aktīvs konts kādā no Latvijas bankām. Vajadzēs arī uzrādīt pastāvīgus ikmēneša ienākumus un  būt vecuma grupā no 21 līdz 70 gadiem. Lai pieteiktos aizdevumam, klientiem nepieciešams norādīt vēlamo naudas apjomu un atmaksas termiņu, pēc tam sekot vienkāršam pieteikuma procesam tiešsaistē. Aptuveni 30 minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas, klients saņem atbildi, kas norāda, vai aizdevums ir apstiprināts. 

Populārākie Incredit aizdevumu veidi un to izmantošana 

Incredit.lv klientiem ir pieejami dažādi aizdevumu veidi, piemēram, patēriņa kredīts, Kredīts PRIMA, auto iegādes kredīts, kredītlīnija, pārkreditācija un uzņēmumu kredīti. Aizdevumi tiek izmantoti dažādiem mērķiem, tostarp medicīniskajiem izdevumiem, auto remontam, neplānotām situācijām un lielākiem pirkumiem. Incredit nodrošina finansiālu atbalstu dažādām klientu vajadzībām, neprasot detalizētu paskaidrojumu par aizdevuma izmantošanas mērķi. 

Interneta kredītu priekšrocības ar Incredit 

Incredit.lv piedāvājumā ir ātri, ērti un bez ķīlas pieejami naudas aizdevumi. Klientiem ir iespēja noformēt kredītu jebkurā laikā un vietā, izvēloties sev ērtāko atmaksas termiņu līdz 84 mēnešiem. Ātrums un komforts ir divas galvenās priekšrocības, kas atšķir Incredit piedāvājumu no banku kredītiem. 

Bezprocentu kredīts un tā priekšrocības 

Bezprocentu kredīts no Incredit nozīmē, ka pirmajā mēnesī nav jāmaksā procentu maksa, piedāvājot klientiem iespēju ietaupīt uz procentu maksājumiem. Kredīta piešķiršanas nosacījumi ir saprotami un skaidri, ar mērķi nodrošināt atbildīgu aizņemšanās procesu. Kā piemēru varam apskatīt: kredīts PRIMA 700€ uz 12 mēnešiem, noformējot tiešsaitē, mēneša maksājums ir 70€, kopējā atmaksājamā summa ir 840€, Aizņēmuma likme ir 0%, GPL ir 41.30%, noformējot kreditēšanas centros ir jāmaksā papildu noformēšanas maksa 5€ vai 10€, atkarībā no kredīta summas. Mūsu piedāvātajiem kredītiem, minimālā GPL likme ir 23.15% un maksimālā GPL likme ir 53.27%. 

Riski un atbildība - neizpildes gadījuma sekas 

Kaut arī Incredit.lv piedāvā elastīgus un pieejamus kredīta risinājumus, ir svarīgi pievērst uzmanību savām finansiālajām saistībām. Neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, kas negatīvi ietekmē kredītvēsturi un iespējamos nākotnes kredītreitingus. Tādēļ aizņemšanās ir jāveic atbildīgi, ņemot vērā savas finansiālās iespējas un saistības. 

Incredit kontaktinformācija:

  • SIA InCREDIT GROUP
  • Adrese:  Kr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012
  • Darbalaiks:  darba dienās 9:00 - 18:00, sestdienā -, svētdienā -.
  • Tālrunis: +371 67199100
Uzzināt vairāk Saņemt kredītu