Vizia.lv

Vizia ir patēriņa kredītu kompānija, kura piedāvā aizņemties naudu internetā 15 min. laikā. Maksimālā kredīta summa ir līdz 3000 € un atmaksas termiņš līdz 5 gadiem.

Lai saņemtu Vizia aizdevumu, nepieciešams tikai dators, mobilais telefons un bankas konts. Pirmajā maksājuma datumā varēsi izvēlēties - veikt pilnu aizdevumu atmaksu, nemaksājot neko papildus, vai arī veikt ikmēneša maksājumus, maksājot komisiju. Atmaksā, cik aizņēmies pirmajā maksājumā un nemaksā procentus!

Vizia piedāvājums:

Pirmais aizdevums līdz 3000 €

Mēs katram Vizia klientam individuāli nosakām kredītlimitu. Lai Jūs uzzinātu savu kredītlimitu, Jums ir jāaizpilda patēriņa aizdevuma pieteikums Vizia.lv vai kādā no mūsu filiālēm.

Lai saņemtu Vizia kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā, jāaizpilda reģistrācijas anketa un jāveic aktivizācijas maksa no sava uz aizdevēja bankas kontu. Pēc aktivizācijas maksas veikšanas iespējams pieteikties kredītam, izvēloties aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Kredīta akcepta gadījumā naudu pārskaitīs uz Tavu bankas kontu. Vizia kredīta process līdz saņemšanai bankas kontā var aizņemt apmēram vienu stunda laika.

Vizia piedāvā kredītus ar atmaksas periodu līdz 5 gadiem.

"Salīdzinoši jauns aizdevējs, bet apkalpošana augstā līmenī! Iesaku arī citiem! Anete"

Vizia kontaktinformācija: