Vivus ātrais kredīts internetā

Vivus.lv

Vivus.lv ir viena no ātro kredītu kompānijām, kas izsniedz ievērojami liekākus ātros kredītus. Ātrā kredīta apmērs no Vivus.lv var sasniegt pat 3000 €, taču jāatceras, ka pirmā kredīta apmērs uzreiz nevar būt norādītā maksimālā summa. Katram klientam, pēc reģistrācijas apstiprināšanas, kompānija nosaka kredītlimitu, ko vari apskatīt savā profilā un to iespējams palielināt, ja esi kredītu laicīgi - norādītajā termiņā atmaksājis.

Vivus.lv piedāvājums:

Tā kā kredīta summa var būt pat 3000 €, kompānija piedāvā atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Lai Tu pieteiktos ātrajam kredītam, Tev nepieciešams aktīvs interneta pieslēgums, aktīvs bankas konts un e-pasta adrese. Vivus.lv kredītu izsniedz 15 minūšu laikā, tādējādi nodrošinot ātru un kvalitatīvu servisu. Tev nepieciešams vien reģistrēties kompānijas mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu un norādot vēlamo kredīta summu, un, ja Tev bankas konts ir kādā no kompānijas norādītajām kredītiestādēm, nauda pozitīva lēmuma gadījumā pēc 15 minūtēm būs Tavā bankas kontā.

Vivus.lv

Pirms izvēlies pieteikties Vivus.lv ātrajam kredītam, rūpīgi iepazīties ar aizdevēja mājas lapā norādīto informāciju, atmaksas dienām, soda sankcijām utml.
"Patīkami, ka naudiņa jāatdod pamazām. Paldies! Maija "

Vivus kontaktinformācija: