Sefinance kredīts internetā

Sefinance Credit ir uzņēmums, kurā ir apvienojušies finanšu speciālisti ar desmit gadu darba pieredzi! Pirmie Latvijā 2010. gadā uzsākot piedāvāt kredītu apvienošanas pakalpojumu un saņemot klientu atzinību, esam pilnveidojušies un papildinājuši pakalpojumu klāstu, ļaujot Latvijas iedzīvotājiem nepārmaksāt par savām kredītsaistībām. Mūsu galvenā priekšrocība ir mūsu pieredze, kā arī tas, ka mūsu mājas lapā klients var saņemt labāko piedāvājumu neizejot no mājas.

Patēriņā kredīta, auto līzinga piedāvājumu saņemsiet 15 minūšu laikā, hipotekārā kredīta piedāvājumu saņemsiet dažu stundu laikā.

Sefinance piedāvājums:


Pieteikumu iespējams iesniegt attālināti mūsu mājaslapā vai mūsu filiālē Rīgā, Kr. Valdemāra 57/59. Kredītspeciālists sagatavos iespējamo kredīta piedāvājumu ~15 minūšu laika no pieteikuma saņemšanas brīža. Ja aizdevuma piedāvājums un nosacījumi Jūs apmierinās, tad varēsiet parakstīt kredīta līgumu. Kredīta līgumu ir iespējams nosūtīt ar kurjeru visā Latvijas teritorijā.  Pēc līguma parakstīšanas 30 minūšu laikā tiks izskaitīta nauda uz norādīto bankas kontu.

Gada procentu likmes aprēķina piemērs: aizdevums 3000 € apmērā ar termiņu uz 24 mēnešiem, mēneša maksājums ir 151.21 €, kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam: 3629.04 €, GPL 20.73%.

"Sefinance nav aizdevējs, bet ļoti labs brokeris, palīdzēja man sakārtot kredītu. Paldies! 

Juris"
Sefinance kontaktinformācija: