Latcredit ātrais kredīts

Latcredit ātro kredītu kompānija, kas piedāvā aizņemoties pirmo reizi ātro kredītu līdz 425 . Ja aizņemies atkārtoti, tad Latcredit piedāvā kredītus līdz 1000 uz termiņu līdz 1 gadam. Latcredit neprasa papildus nodrošinājumus, kā ķīlu vai galvojumu, lai saņemtu kredītu internetā, kredīts ir ātri un ērti noformējams.

Latcredit piedāvājums:

Latcredit

Latcredit ātros kredītus internetā iespējams noformēt 15-20 minūšu laikā. Lai saņemtu kredītu nav nepieciešama ne galvojums, ne ķīla. Ja aizņemies pirmo reizi, tad nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā un jānorāda nepieciešamā informācija. Pēc reģistrēšanās veic aktivizācijas maksas pārskaitījumu uz aizdevēja bankas kontu (0,01 ). Tikai pēc aktivizācijas maksas apmaksas, vari pieteikties kredītam. Izvēlies kredīta summu (pirmais kredīts iespējams līdz EUR 425) un piesakies kredītam. Ja aizdevējs apstiprinās Tavu pieteikumu, tad pēc neilga brīža nauda būs pieejama Tavā bankas  kontā. Atkārtotam kredītam reģistrācija nav jāveic – piesakoties kredītam nepieciešams norādīt tikai kredīta summu un atmaksas termiņu.

Maksimālais kredīta apmērs, ko piedāvā Latcredit ir līdz 1000 , taču šo naudas summu iespējams aizņemties, ja aizņemies atkārtoti. Pirmo kredītu piedāvā līdz 425 .

Maksimālā gada procentu likme (GPL): 271.58% (GPL piemērs: aizņemoties 500 € uz 6 mēnešiem, gada procentu likme APR 271.58%, ikmēneša maksājums 120.10 €, kopējā summa 720.56 €).

Latcredit piedāvā īstermiņa kredītus un ilgtermiņa kredītus, tas nozīmē, ka atmaksas termiņš ir līdz 1 gadam. 

"Pieteicos kredītam internetā, saņēmu pozitivu atbildi. Latcredit solīja pārskaitīt naudu 30 min laikā, ieskaitīja to ātrāk!

Aija"
Latcredit kontaktinformācija: