Ladyloan pirmais aizdevums līdz 4000 €

LadyLoan.lv ir Tavs sievišķīgākais kredītdevējs. LadyLoan.lv piedāvā īstermiņa aizdevumu, kredītlīniju un patēriņa kredītu. Ērti pieteikties, minimālas formalitātes, ātrs lēmums un pārskaitījums! Mēs strādājam ātri un efektīvi. Tavs aizdevuma pieteikums tiks apstrādāts uzreiz pēc saņemšanas.

Ladyloan piedāvājums:

Līdz pat 4000 € Taviem plāniem

Aizpildi reģistrācijas formu, norādot savu personas kodu, aktīvu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Norādi banku, kurā Tev ir bankas konts, kā arī informāciju par savu darba vietu un ienākumiem. Lai nosūtītu aizdevuma pieteikumu apstrādei, apstiprini līguma vispārīgos un speciālos noteikumus un spied "PIETEIKTIES". (Ja pie kāda no laukiem parādās sarkans paziņojums par nepareizi ievadītiem datiem, šie dati ir jālabo, pretējā gadījumā sistēma neļaus turpināt pieteikšanās procesu.)

Apstiprini reģistrāciju, veicot 0.01 pārskaitījumu no sava personīgā bankas konta, maksājuma mērķī norādot  "Piekrītu SIA Creamfinance Latvia līguma noteikumiem".

Pieteikties LadyLoan.lv – Latvijas sievišķīgākajam aizdevumam ir ātri, ērti un vienkārši! Aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājas lapā, apstiprini reģistrāciju un saņem naudu savā bankas kontā, tiklīdz būsim apstiprinājuši Tavu pieteikumu aizdevumam!

Ja pieteikumu saņemsim mūsu darba laikā: darbadienās no 10:00 līdz 20:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 20:00, lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi 15 minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Turpretī, ja izveidosi pieteikumu ārpus mūsu darba laika, to izvērtēsim nākamās dienas rītā. Mēs garantējam augstu pakalpojumu kvalitāti un drošību, jo klienti ir mūsu prioritāte! Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi SMS veidā uz norādīto tālruņa numuru. Gadījumā, ja būs nepieciešams precizēt kādus no norādītajiem datiem, mūsu operatori sazināsies ar Tevi.

"Pieteicos kredītam internetā, saņēmu pozitivu atbildi.

Rita"
Ladyloan kontaktinformācija: