Ferratum Bank kredītlīnija

Ferratum Group ir starptautiska mikrokredītu uzņēmumu grupa. Vairumā gadījumu aizdevumu mēs izsniedzam dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām. Mūsu veiksme slēpjas vienkāršā pieteikšanās procesā, ātrā servisā un stingrā drošībā.

Ferratum piedāvājums:

Ferratum strādā katru dienu, darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz 18:00, bet svētdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.
Kredītlimits ir aizdevums, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm: izvērtējot Tavas atmaksas iespējas, Ferratum Bank nosaka Tev pieejamo maksimālo Kredītlimita summu. Jaunajiem un esošajiem klientiem tas būtu aizdevums līdz 2000 €. Tagad jauniem klientiem 60 dienas bez maksājumiem.
Piešķirto Kredītlimitu vari izņemt visu uzreiz vai pa daļām. No Tev piešķirtā Kredītlimita, naudu vari aizņemties atkārtoti - tik reižu, cik nepieciešams sava limita ietvaros.
Gada procentu likmes aprēķina piemērs: Aizdevums 600€ uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81€, kopējā atmaksājamā summa 765.75€, GPL 65%. Max GPL 65%
"Laba kredītu kompānija, aizdeva naudu, kad citi nedeva. Paldies, Līga"
Ferratum Bank kontaktinformācija: