Crediton ātrais kredīts

Crediton.lvKredītu kompānija Crediton piedāvā ātros kredītus, patēriņa kredītus un kredītlīniju ar summu līdz 4000 € uz termiņu līdz 48 mēnešiem. Crediton kredīts ir ātri un ērti noformējams internetā, bet atkārtoti pieteikties kredītam vari arī ar sms starpniecību. Lai saņemtu kredītu nav nepieciešami papildus nodrošinājumi - ķīla un galvojums. Jaunajiem klientiem Crediton piedāvā aizņemties pirmo kredītu ar atlaidēm.

Crediton piedāvājums:


Crediton maksimālais kredīta apmērs nav lielāks par 4000 €, taču maksimālā summa nav pieejama uzreiz, tās apmērs ir atkarīgs no sadarbības ar aizdevēju. Pirmais kredīts no Crediton var būt līdz 215 €, nākošā kredīta summa,  ja esi termiņā to atmaksājis, var būt līdz 4000 €.

Crediton ātro kredītu ir iespējams noformēt ātri un ērti, neizejot no mājām, turklāt, lai saņemtu kredītu nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Lai aizņemtos no Crediton pirmo reizi Tev nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, aizpildot anketu un pēc reģistrēšanas apstiprināšanas un 0,01 € pārskaitījuma uz aizdevēja bankas kontu,  jānorāda vēlamā kredīta summa (pirmo reizi ne vairāk kā 215 €). Ja Tevis sniegtā informācija atbilst Crediton kreditēšanas politikai, pēc neilga brīža naudas summa būs Tevis norādītajā bankas  kontā. Lai saņemtu atkārotu kredītu, reģistrācija nav jāveic atkārtoti – nepieciešams norādīt vien vēlamo kredīta summu un vēlamo atmaksas termiņu un jau pēc dažām minūtēm nauda būs Tavā bankas kontā.

Crediton piedāvā patēriņa kredītus, kas ir jāatmaksā 24 mēnešu laikā.
"Pieteicos un saņēmu kredītu pie Crediton. Kopā pagāja 1h, varēja ātrāk, bet ir OK.

Jānis"
Crediton kontaktinformācija: