Credit24

Ja salīdzina ar citām Latvijā esošajām kredītu kompānijām, Credit24 saviem klientiem piedāvā lielākas ātro kredītu summas, un līdz ar to, izmantojot Credit24 kredītu, vari piepildīt lielākus sapņus!

Kredītu kompānija Credit24 fiziskām personām piedāvā naudas kredītus, sākot no 100 līdz pat 5000 €, tomēr jāatceras, ka kompānija, izsniedzot kredītu ņem vērā klienta maksātspēju, ienākumus. Kredīta atmaksas termiņš var būt sākot no 90 dienām līdz 36 mēnešiem. Lai Tu pieteiktos Credit24 kredītam, Tev nepieciešams vien aktīvs interneta pieslēgums, aktīvs bankas konts un e-pasta adrese.

Credit24 piedāvājums:

Credit24
 
Ņemot vērā Credit24 kredīta summas lielumu, kas var būt pat 5000 €, kompānija klientam sagatavo un piedāvā individuālu kredīta atmaksas grafiku, kur tiek ņemta vērā klienta maksātspēja norādītajā laika periodā.

Pirms pieteikties Credit24 un jebkuram citam no kredītiem, iesakām rūpīgi iepazīties ar aizdevēja mājas lapā norādīto informāciju, atmaksas dienām, sankcijām, kredīta pagarināšanas iespējām utml. Pirms aizņemies - izvērtē savas iespējas atmaksāt norādītajā termiņā un apmērā. Aizņemies atbildīgi!
"Aizņēmos, ātri un bez problēmām.

Paldies, Mareks"
Credit24 kontaktinformācija: